Рада Органу з сертифікації "Стандарт-Сервіс" Рада Органу з сертифікації "Стандарт-Сервіс"
Шановні колеги, ласкаво просимо на форум
 Допомога      Пошук      Користувачі


> Допомога
Оберіть тему
Реєстрація на форумі
  Умови реєстрації на форумі
Забули пароль
  Ваши дії якщо Ви забули свій пароль
Особиста Скринька (PM)
  Використання особистої скриньки для особистих повідомлень
Параметри та настройки користувача
  Зміна поштової адреси, картинки аватару, підпису або вибір мови форуму
Створеня і перегляд повідомлень
 

Реєстрація на форумі
Ви повинні погодитись з запропонованими умовами конференції до того, як Ви зареєструєтесь. Будь-ласка, уважно прочитайте угоду, і в разі згоди натисніть "Я згоден".

Якщо адміністратором ввімкнена перевірка електронної пошти, Вам буде вислано пароль на поштову скриньку. Ви завжди можете змінити пароль у властивостях свого профілю. Якщо Вам дозволено самостійно ввести пароль, оберіть собі унікальний пароль, що складається не менше, ніж з 5 символів

Ви повинні ввести дійсну адресу електронної пошти у форматах: you@yourdomain.com, name.name@domain.subdomain.co.uk тощо. Ви не зможете продовжити реєстрацію, якщо адреса електронної пошти вказана невірно. Ви зможете приховати адресу електронної пошти від інших, встановивши відмітку в полі "Ні" пункту "Показувати адресу E-Mail".

Оскільки інші поля форми є необов"язкові, вкажіть стільки інформації про себе, скільки вважаєте за потрібне.

Часовий пояс
За необхідності, Ви можете ввести необхідну різницю в часі відносноно нашого серверу, використовуючи знак "-".

Підпис
Ви можете ввести свій підпис, який буде додаватись в кінці кожного повідомлення. Розмір підпису не може перевищувати 3 рядки. Ви можете використовувати спеціальні теги ExbbСode, але Ви не можете використовувати HTML.
Top

Забули пароль
Якщо Ви забули пароль, Ви можете запитати його. Пароль буде вислано на поштову скриньку, вказану при реєстрації.

Після введення Вашого імені, повідомлення електронної пошти буде відправлено негайно. Інші коритувачі не зможуть отримати ваш пароль, оскільки адреса електронної пошти взята з ваших даних.
Top

Особиста Скринька (PM)
Особиста Скринька повідомлень дозволяє Вам отримувати та відправляти приватні повідомлення іншим коритувачам конференції. Вони будуть отримані тільки тим користувачем, якому Ви надіслали повідомлення, або якщо Вам написали, тільки Вами.

Відправка приватного повідомлення
Увійдіть в Особисту Скриньку повідомлень натиснувши "Особиста Скринька". Введіть текст та натисніть кнопку "Відправити".
Введіть ідентифікатор користувача, якому Ви бажаєте написати та назву повідомлення. Якщо смайлики на конференції дозволені, то всі символи, що відображують Ваші емоції будуть конвертовані в іконки. Обов"язково заповніть всі поля для відправки повідомлення.

Вхідні (Inbox)
Скринька для прийому повідомлень "Вхідні" буде містити всі надіслані Вам повідомлення. Ви можете читати або видаляти їх.

Вихідні (Outbox)
Скринька для відісланних повідомлень містить всі повідомлення, які Ви відправили іншим користувачам. Ви можете читати або видаляти їх.

Будь-ласка, поважайте інших користувачів, та не порушуйте правил використання цієї служби.
Top

Параметри та настройки користувача
Ви можете змінювати конфігурацію Вашого профілю. Всі зміни, зроблені Вами, будуть негайно оновлені в базі даних.

Зміна Адреси Електронної пошти
Якщо адміністратором форуму ввімкннено перевірку електронної пошти, Ви можете змінити адресу електронної пошти, але тоді на вашу нову електронну адресу буде направлено НОВИЙ пароль.

Часова зона
Ви можете ввести різницю в часі відносно часу на сервері, використовуючи знак "-".

Підпис
Ви можете ввести свій підпис, який буде додаватись в кінці кожного повідомлення. Розмір підпису не може перевищувати 3 рядки. Ви можете використовувати спеціальні теги ExbbСode, але Ви не можете використовувати HTML!
Top

Створеня і перегляд повідомлень
В деяких розділах форуму, щоб почати нову тему або відповісти на тему, Ви повинні бути зареєстровані.

Підписи:
Якщо Ви поставите відмітку напроти питання "Ви бажаєте поставити свій підпис?", підпис, який Ви ввели, коли реєструвалися, буде добавлено в конці повідомлення. Ви можете редагувати ваш підпис в будь-який час, змінюючи конфігурацію вашого профілю. УВАГА! Приз зміні підпису, він буде автоматично змінений у всіх ваших повідомленнях.

Повідомлення електронною поштою про відповіді:
Якщо адміністратором конференції ввімкнута можливість повідомлення поштою про оновлення, Ви можете поставити галочку напроти питання "Ви бажаєте отримувати повідомлення поштою про відповіді?" і Ви отримуватимете повідомлення про оновлення в темі.

Смайлики:
Якщо адміністратор конференції ввімкнув підтримку смайликів, Ви можете убрати галочку навпроти питання "Ви бажаєте ввімкнути смайлики в Вашому повідомленні?" для заборони конвертування символів в графіку.

Перегляд:
Ви можете попередньо переглянути повідомлення, натиснувши однойменну кнопку. Це дозволить Вам уникнути помилки до того, як повідомлення буде відіслано.

Примітка:
Ви повинні заповнити всі поля при створенні повідомлення, за виключенням Опису Теми. .
Якщо адміністратором конференції ввімкнуто захист від повторів, Ви зможете відправити наступне повідомлення тільки через 30 секунд. Цей метод захищає конференцію від повторних повідомлень та спаму.
Натисніть на "Смайлики ввімкнені", якщо Ви бажаєте переглянути які необхідно вводити символи для додавання смайликів. Натисніть на "Теги ExBBCode" щоб відкрилось вікно з тегами.
Top


Powered by ExBB
ExBB FM 1.0 RC1 by TvoyWeb.ru
InvisionExBB Style converted by Markus®

[Script Execution time: 0.0044]     [ Gzip Disabled ]